میسلار واتر چیست و چه کاربردی در پاکسازی صورت دارد؟

 میسلار واتر یک محصول مراقبت از پوست چند منظوره می‌باشد که در بین متخصصان زیبایی و پوست از محبوبیت بسیاری برخوردار شده است .این محصول یکی از لوازم‌های مراقبت از پوست می‌باشد که همه افراد خصوصا خانم‌ها، باید به روتین روزانه شان وارد کنند. با ما همراه باشید تا در رابطه با میسلار واتر و کاربرد آن بیشتر بدانید.

 میسلار واتر چیست؟

این محصول با استفاده از آب تصفیه شده و مرطوب کننده‌هایی مانند گلیسیرین و سورفکتانت‌های ملایم تولید می‌شود که برای پاکسازی پوست مناسب است. میسلار واتر در عین حال که ملایم می‌باشد، در از بین بردن کثیفی‌ها، آرایش و چربی نیز بسیار موثر است و به پاکسازی منافذ و تقویت پوست کمک می‌کند. به علاوه، میسلار واتر عاری از الکل است و به هیدراتاسیون پوست کمک می‌کند و در عین حال تحریک و التهاب را کاهش داده و پوست شما را نرم، لطیف و صاف نگه می‌دارد.

فواید استفاده از میسلار واتر

1- باعث آبرسانی به پوست می‌شود: اغلب میسلارها دارای ترکیبات آبرسانی مانند گلیسیرین هستند که تحقیقات نشان داده شده است که این ترکیب به پوست کمک کرده تا رطوبت به طور کامل به پوست برسد.

2- آلودگی و چربی را از بین می‌برد: میسلار واتر معمولا به عنوان یک پاک کننده صورت برای کمک به پاک کردن آرایش، آلودگی و چربی از روی پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد.

و ...

برای مطالعه متن کامل مقاله به بلاگ سایت آموزشگاه گل گیس مراجعه کنید

[ شنبه 1 بهمن 1401 ] [ 10:15 ] [ گل گیس ]
[ ]